• Index
  •  » Takie tam ;)
  •  » Przecudny i fantastyczny komiks Arvi&Madzika na bazie ich historyji ;)

#16 2007-07-14 13:31:57

Madzik

Władca ciemności

6787981
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2006-05-14
Posty: 100
Punktów :   

Re: Przecudny i fantastyczny komiks Arvi&Madzika na bazie ich historyji ;)

Don don don dokon don dokon! Narysowałam Johna! Wyszło mi dziś już za trzecim podejściem! *euforia do trzydziestej ósmej* Pokazać, pokazać? Jak się do skanera dorwę, to wrzucę też (Po)Midori-chan. Póki co, zdjęcia:
http://img186.imageshack.us/img186/3973/dsc05328tg7.jpg
Shot with CYBERSHOT at 2007-07-14
http://img120.imageshack.us/img120/1613/dsc05329ck1.jpg
Shot with CYBERSHOT at 2007-07-14
Brzydkie, wiem. Rysowałam na odwal, bo miałam tego gościa już serdecznie dość.


http://img507.imageshack.us/img507/9423/dsc05330ma5.jpg
Shot with CYBERSHOT at 2007-07-14
Iiii Pomdiori-chan! A polubiłam ją jakoś ostatnio ^-^ Tusz i farby wodne.


"-Jestem glodny!
-Są trzy glówne grzechy ludzkie: lenistwo, obżarstwo  i żądza. Jesteś uosobieniem tych cech.
-Zaczekaj chwilę!... No... Może pierwsze dwa, ale trzecie to Yoru!" /Suki na Mono wa Suki Dakara Shou ga nai!! (Sukisho)

Offline

 

#17 2007-07-19 12:53:13

Arvi

Local Spamer

1263540
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2006-05-29
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: Przecudny i fantastyczny komiks Arvi&Madzika na bazie ich historyji ;)

M, M, powiem Ci, że mnie się wszystko podoba bardzo John świetnie wygląda, jak się nad sobą zachwyca xP A to Midori-chan ma różowe włosy? xD Baju, muszę sobie przypomnieć ich losy A tak zupełnie nie od rzeczy: możesz zrobić ze mną co chcesz, ale podczas moich wakacji napisałam cztery zdania z Siirith. Trzy skreśliłam, a to jedno i tak jest koszmarne. Chyba w tej Chorwacji nie ma nastroju do pisania (albo raczej czasu). No, ale zabiorę się do pisania tu, bo ja muszę mieć przed oczami na początku pisania końcówkę z tamtego rozdziału - pamięć już nie ta xP A skoro już tu tak się rozpisuję, to dodam, że jutro powinna przyjść moja przesyłka z empiku Umyję zęby, napiszę Adde (bo chyba jego kolej teraz, nee?) i biorę się do Siirith. Jakoś ciepło, ale dam radę

Offline

 

#18 2007-07-19 13:33:01

Madzik

Władca ciemności

6787981
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2006-05-14
Posty: 100
Punktów :   

Re: Przecudny i fantastyczny komiks Arvi&Madzika na bazie ich historyji ;)

No... z tego co pamiętam (i z tego, co widnieje na poprzedniej stronie tegoż wątku), to miała właśnie różowe. Jak nie, to trudno, ale na kilku będzie z różowymi. Nie mam zamiaru nic z Tobą robić. Nie, żebym w Ciebie zwątpiła, ale tak jakoś się spodziewałam, że nic z tego nie będzie ^-^. Nie przejmuj się, nic nas nie goni (chyba, że wierne grono naszych fanów, ale oni są tak wyrozumiali, jakby ich wcale nie było ^-^')


"-Jestem glodny!
-Są trzy glówne grzechy ludzkie: lenistwo, obżarstwo  i żądza. Jesteś uosobieniem tych cech.
-Zaczekaj chwilę!... No... Może pierwsze dwa, ale trzecie to Yoru!" /Suki na Mono wa Suki Dakara Shou ga nai!! (Sukisho)

Offline

 
  • Index
  •  » Takie tam ;)
  •  » Przecudny i fantastyczny komiks Arvi&Madzika na bazie ich historyji ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl